NEOMEZENÁ DATA NA 3 MĚSÍCE ZDARMA PRO NAŠE ŽÁKY S PROBLEMATICKÝM PŘIPOJENÍM

nabídka pro rodiče a žáky

Naše škola získala v rámci akce T-Mobile pomáhá dvacet elektronických slevových kódů na SIM karty, které můžeme poskytnout rodičům dítěte s problémovým připojením do výuky.

JAKÝ TARIF ZÍSKÁ ŽÁK NA 3 MĚSÍCE ZDARMA?

Jedná se o tarif určený pro internetové připojení s rychlými daty (20 GB v plné rychlosti, po vyčerpání v rychlosti 3 Mb/s)

CO UDĚLAT DÁL:

1. Rodiče zkontaktují ředitelku školy na tel. 417 560 037. Rodičům bude předán slevový kód.
  2. RODIČ SI OBJEDNÁ SIM KARTU NA WEBOVÉ STRÁNCE https://www.t-mobile.cz/skola (NA SVÉ RODNÉ ČÍSLO SE SVÝMI ÚDAJI)
  3. UNIKÁTNÍ SLEVOVÝ KÓD získaný od školy VLOŽÍ DO OBJEDNÁVKY do ČERVENÉHO RÁMEČKU (cena se následně upraví na 0,- Kč). SIM karta s tarifem přijde rodině domů poštou na uvedenou adresu.

T-Mobile košík

upravená cena po vložení kódu:

pořízení tarifu

POZOR TARIF NENÍ URČEN PRO VOLÁNÍ A SMS ZDARMA. PŘÍPADNÁ PROVOLANÁ ČÁSTKA NEBO ZASLANÉ SMS BUDOU ZPOPLATNĚNY. Pokud zavoláte na operátora je ale možné volání a SMS zablokovat.

Standardní cena tarifu bez slevy je 675 Kč měsíčně. Po uplatnění slevy získají uživatelé ale SIM kartu zadarmo. Smlouva je bez závazku, takže ji kdykoli mohou jednoduše a bez sankcí zrušit. Návod jak na to najdete zde. Navíc budou uživatelé upozorněni na končící slevu předem.

Vytvořeno: 10. 12. 2020
Poslední aktualizace: 10. 12. 2020 15:14