INFORMACE PRO RODIČE

INFORMACE PRO RODIČE k provozu školní družiny od 12.4.2021
  • Dle  informací MŠMT bude12.4.2021 v rámci 1. vlny rozvolňování zahájena rotační výuka žáků 1. stupně.

Školní družina bude zajišťována následovně:

1. týden zajišťována pro žáky I. a III. třídy

2. týden zajišťována pro žáky II.A, II.B a IV. třídy

• ŠD bude v provozu pro přihlášené, prezenčně se vzdělávající žáky I. až IV. třídy od 6.00 – 16.00 hodin. Probíhat bude v homogenních skupinách.
  • Ranní ŠD (od 6.00 hodin) a odpolední ŠD po 15.00 hodině je i nadále zajišťována v budově 1.stupně v ulici Krátká.
  •  Odpolední ŠD do 15.00 hodin (v době prezenční výuky):
  • I.třída

1. oddělení

Jiřina

Tomešová

III. třída

3. oddělení

budova 1. stupně

Markéta Konrádová

další týden:

II.A

3. oddělení

budova 1. stupně

Markéta Konrádová

IV. třída

1. oddělení

Jiřina Tomešová

II.B

2. oddělení

Bc. Andrea Drexler

• Informace k testování:

• Ranní družina bude pro přihlášené prezenčně se vzdělávající žáky daného týdne v provozu od 6.00 hodin. Potřebné testování proběhne za asistence určených pedagogů ihned po příchodu do družiny.

Pokud trváte na své přítomnosti u testování žáků 1. až 3. ročníků docházejících do ranní školní družiny, přijďte s dítětem do školy v čase od 6.00 – 7.00 hodin k hlavnímu vchodu 1. stupněVyhodnocení testu trvá 15. minut.

Pro děti, které tráví čas doma jsme připravili portál "Jak vyplnit volný čas ". Zde děti najdou náměty k aktivitám na doma. Vaše vychovatelky

POSTUP PLACENÍ ŠD PRO NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Přihlášky do školní družiny

Přihlášky byly rozávány koncem minulého školního roku, byly k volnému odebrání před školou po celý červen a nyní jsou ke stažení ZDE. Na požádání je vytiskneme. Je možné je po vyplnění vhodit do schránky školy.

PLATBA MĚSÍČNÍHO POPLATKU ŠKOLNÍ DRUŽINY NA ÚČET (doporučujeme):

DOPORUČENÍ:

Pro platbu bankou můžete nastavit trvalý příkaz na účet 2401807779/2010 a to od září 2020 do června 2021 (dle vyplnění na přihlášce) ve výši 100,- Kč. Nestane se vám tak, že Vás bude paní vychovatelka upomínat. Do poznámky uveďte ŠD, jméno a příjmení dítěte.

Platby prosím nastavte nejpozději do 15. dne v měsíci.

PLATBA MĚSÍČNÍHO POPLATKU V HOTOVOSTI:

Úhradit proti pokladnímu dokladu vychovatelce ŠD do 15. dne v měsíci.