Bowling - Metropole Teplice - šk. výlet VIII. a IX. tř.

Bowling - Metropole Teplice - šk. výlet VIII. a IX. tř. Dne 22. 6. vyrazili žáci VIII. a IX. tř. na další školní výlet, tentokrát za sportem.

Ráno jsme vyrazili pěšky do Teplic a protože jsme měli ještě dostatek času, zašli jsme se na sportovní výkony posilnit do McDonaldu. U Metropole Teplice jsme museli také ještě vyčkat, než se uvolnily bowlingové dráhy, ale netrvalo dlouho a žáci se mohli pustit do hry. Soutěžili na 6 bowlingových drahách, kdo srazí nejvíce kuželek. Rozhodně bylo zajímavé sledovat styl a techniku jednotlivých hráčů. Někteří byli vskutku originální a před hodem dokonce vykonávali herní rituál. V zápalu boje a sportovního nadšení nebyl čas na nudu. Všichni byli spokojeni a bowling si užili.

Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii:

zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2021-2022/bowling-metropole-teplice-sk-vylet-viii-a-ix-tr-820cs.html

Vytvořeno: 22. 6. 2022
Poslední aktualizace: 22. 6. 2022 21:24