Zavádění nového stravovacího systému výdeje jídel-od 30.8.2019

informace pro rodiče-aktualizováno 3.9.

DŮLEŽITÉ INFORMACE pro rodiče:

Zavádíme nový stravovací systém výdeje obědů. Prosíme o trpělivost a raději stálé sledování termínu, od kdy bude možné začít platit. Jsme závislí na několika spolupracujících firmách, které nový systém zavádí a díky drobným komplikacím a ladění  systému termín stále posouváme. Nejsme si úplně jisti, zda ve čtvrtek 29.8. již vše poběží, proto doporučujeme směřovat svoji návštěvu u paní vedoucí až na páteční odpoledne nebo pondělí odpoledne. Kuchařky dopoledne Vám s objednáním nepomohou. toto je v kompetenci pouze paní vedoucí. Sledujte, prosím, tyto informace. Každý den je aktualizujeme.

Postup při zadávání prvotních údajů u okénka vedoucí ŠJ.

Poprvé je nutné přijít k objednávacímu okénku vedoucí školní jídelny v přízemí budovy školní družiny v Meziškolské ulici (hlavní vchod ŠD), vyplnit a podepsat přihlášku ke stravování, uhradit stravné a nahlásit model docházky na obědy v aktuálním školním roce. Zároveň bude rodičům proti záloze 102,- Kč předán čip, kterým bude dítě u výdejního terminálu ve školní jídelně prokazovat uhrazené stravné a svůj nárok na oběd. Rodiče dostanou v průběhu září přihlašovací údaje ke stravovacímu účtu dítěte a variabilní symbol, aby sami mohli v případě potřeby obědy odhlašovat. Loňské variabilní symboly dřívějších strávníků budou platné i pro letošní školní rok. Na stravovacím účtu dítěte mohou rodiče získat informaci o žákem skutečně odebraných obědech.

DŮLEŽITÉ: Při platbě na účet školy uvádějte variabilní symbol dítěte. Poznámku  nevyplňujte! Nebude vidět. Po zaplacení částky na bankovní účet školy se dítěti obědy objednají automaticky na další dny podle nahlášeného modelu docházky na obědy v daném školním roce.

V případě bezhotovostní platby prováděné v dalších měsících musí být tato platba připsána na účet školy 1060462359/0800 vždy nejpozději 20. dne předcházejícího měsíce. Bez variabilního symbolu nebude platba přiřazena k dítěti a oběd nebude mít nahlášený. U sourozenců je nutné zadávat platbu za každého sourozence zvlášť s jeho jedinečným variabilním symbolem. Jinak nebude platba identifikována.

termíny prodeje pro září:

den

datum

od

do

pátek

30.08.

pondělí

2. 9.

úterý - pátek

3. 9. - 6. 9. 12.00 15.00

Kategorie žáků podle věku, kterého dosáhnou do konce 31.8.2020  (dle vyhlášky o školním stravování) a platby pro září: