Vláda rozhodla o uzavření základních škol od 14.10.2020

informace pro rodiče

naše škola bude pro všechny žáky od 14.10.2020 uzavřena. Vzhledem k tomu, že je nyní ze zákona distanční výuka povinná, prosíme o zajištění domácí výuky Vašich dětí podle upravených rozvrhů, které si děti v úterý 13.10.2020 ponesou domů. Nemocným dětem je třídní učitelé dodají.

Děti si v úterý odnesou domů sešity, pracovní sešity a učebnice, aby s nimi mohly dle budoucích pokynů pracovat v domácím prostředí. Pokud rodina nemá internetové připojení, budou si rodiče vyzvedávat práce a materiály pro své děti ve škole a zde je také budou odevzdávat (vypracované podepsané práce a sešity je možné vhodit do schránky školy). Neúčast během distančního vzdělávání je nutné rodiči do 3 dnů omlouvat (přes Komens v Bakalářích nebo na tel. 417 560 037).

Sledujte zde další informace, které budeme postupně přidávat. Sledujte informace v Bakalářích a komunikujte s pedagogy jejich prostřednictvím nebo prostřednictvím emailů (prosíme o stručnost), které pravidelně kontrolujte.

Pokud jste si ještě nestáhli aplikaci Bakaláři (dostupná v aplikacích pro Android i pro iOS) do svých i dětských mobilních telefonů a nepřihlásili jste se k naší škole, učiňte tak, prosím, urychleně. Hesla byla předána na třídních schůzkách. Jiná hesla mají žáci a jiná rodiče. Každá skupina dostává jiné informace.

Pro 1. stupeň budou na rozdíl od 2. stupně, který umí pracovat s Office 365, velmi důležití Bakaláři (přístup v mobilu je přes staženou modrobílou aplikaci, přístup v počítači provádějte přes webové stránky školy a ikonu Bakaláři vpravo). Další pokyny budou následovat.

Doporučujeme od středy odhlášení obědů na tel. 417 560 001 nebo přes účet žáka na Z-Ware (ikona vpravo pod Bakaláři).

Vytvořeno: 12. 10. 2020
Poslední aktualizace: 12. 10. 2020 23:25