PŘEDÁNÍ VYSVĚDČENÍ SE MOHOU ÚČASTNIT VŠICHNI ŽÁCI

rozdávání 30.6.2020

Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku ve školách proběhne obdobně, jako tomu bylo v minulých letech, tedy za účastí všech žáků.

Předávání vysvědčení žákům na naší škole proběhne v úterý 30.6.2020 následovně:

čas

IX.

+vycházející z VIII. třídy

zahrada hlavní budovy školy

Žáci musí mít s sebou roušku a vyplněné čestné prohlášení. Ti, kteří již do školy dochází, nemusí čestné prohlášení znovu nosit.

Rodiče žáků, kteří se se svojí třídou na rozdávání nemohou dostavit, si mohou vyzvednout vysvědčení 30. 6. 2020 od 8.00 do 13.00 hodin u hlavního vchodu do hlavní budovy, kde bude připravena služba na vydávání. Jiný termín je nutné si domluvit.

Učebnice si žáci ponechají do měsíce září, kdy učivo z předcházejícího období uzavření školy zopakujeme.

Rodiče tento rok žádáme, aby dle seznamů, které žáci obdrží s vysvědčením, nakoupili svým dětem požadované školní potřeby a sešity. Nebudeme je v tomto období objednávat hromadně.

Částku na hromadnou objednávku pracovních sešitů (AJ, NJ,…) pro 2.-9.ročník a výtvarné potřeby pro 2. stupeň budeme vybírat až na začátku září.

Vytvořeno: 19. 6. 2020
Poslední aktualizace: 19. 6. 2020 14:55