OPATŘENÍ ohledně Koronaviru od 9.3.2020

žádost o dodržování

pokud jste v době jarních prázdnin pobývali s dětmi v rizikových oblastech, zejména v Itálii, žádáme Vás, abyste v následujících 14 dnech neposílali své děti do školy.

Zároveň doporučujeme všem rodičům, u jejichž dítěte se projeví známky jakéhokoliv onemocnění či nachlazení, aby své dítě nechali doma a informovali školu.

Žádáme o zodpovědný přístup a dodržování opatření v zájmu žáků i zaměstnanců celé školy.

Děkujeme.

Doplňující informace:

• Žáci v domácí karanténě budou nacházet učivo na webových stránkách školy v části domácí úkoly nebo je získají jiným domluveným způsobem.
  • Žádný ze zaměstnanců nepobýval během prázdnin v rizikové oblasti, zejména ne v Itálii.
  • Škola zavádí zvýšená provozní hygienická opatření (intenzivní úklid dezinfekčními prostředky).
  • Žádáme zákonné zástupce žáků, aby vybavili své děti osobními dezinfekčními gely.

Vytvořeno: 8. 3. 2020
Poslední aktualizace: 8. 3. 2020 20:27