NÁVOD NA VYHLEDÁNÍ MATERIÁLŮ V "OFFICE 365"

pro 5.-9.ročník, zejména však pro 2.stupeň

S ohledem na to, že některé materiály k samostudiu jsou jednotlivými pedagogy nasdíleny žákům prostřednictvím Office 365, připojuji zjednodušený návod na jejich vyhledání.

Pozn. Učitelé si v současné době vytvářejí složky nasdílené s žáky. Mohou být zatím prázdné, budou do nich postupně vkládat učební materiály.

Postup:

Pro kontrolu:

v Outlooku (správce školních emailů) žák vidí ve zprávách, kdy a kdo mu dokumenty nasdílel, po rozkliknutí zprávy se objeví nabídka Otevřít (pak je možné vstoupit i touto cestou do dokumentu).

Vytvořeno: 13. 3. 2020
Poslední aktualizace: 13. 3. 2020 13:02