INFORMACE PRO RODIČE

INFORMACE PRO RODIČE k provozu školní družiny od 30.11.2020

• Za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy je umožněn provoz školní družiny.
  • Ranní družina bude probíhat v budově 1. stupně.
  • Odpolední družina:

Třídy: I., II.A,II.B budova školní družiny v Meziškolské ulici, provoz do 16.00 hodin

Třídy: III., IV.,V. budova 1. stupně

Z organizačních důvodů jsme nuceni zkrátit pobyt žáků 4. a 5.ročníku do 15.00 hodin.

Akce ŠD:

2.12.2020 - 1.odd ŠD - Vánoční Keramická dílna glazování 13.30-15.00 hod

Pro děti, které tráví čas doma jsme připravili portál "Jak vyplnit volný čas ". Zde děti najdou náměti k aktivitám na doma. Vaše vychovatelky

POSTUP PLACENÍ ŠD PRO NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Přihlášky do školní družiny

Přihlášky byly rozávány koncem minulého školního roku, byly k volnému odebrání před školou po celý červen a nyní jsou ke stažení ZDE. Na požádání je vytiskneme. Je možné je po vyplnění vhodit do schránky školy.

PLATBA MĚSÍČNÍHO POPLATKU ŠKOLNÍ DRUŽINY NA ÚČET (doporučujeme):

DOPORUČENÍ:

Pro platbu bankou můžete nastavit trvalý příkaz na účet 2401807779/2010 a to od září 2020 do června 2021 (dle vyplnění na přihlášce) ve výši 100,- Kč. Nestane se vám tak, že Vás bude paní vychovatelka upomínat. Do poznámky uveďte ŠD, jméno a příjmení dítěte.

Platby prosím nastavte nejpozději do 15. dne v měsíci.

PLATBA MĚSÍČNÍHO POPLATKU V HOTOVOSTI:

Úhradit proti pokladnímu dokladu vychovatelce ŠD do 15. dne v měsíci.