Pohár rozhlasu

Pohár rozhlasu 1 Ve dnech 9. a 10. května se naši žáci 6.-9. tříd zúčastnili v Bílině tradiční atletické soutěže - Pohár rozhlasu.

Starší žáci bojovali ze všech sil a v konkurenci ostatních 17 škol se neztratili. Nejlépe si vedly Barbora J. a Lucie M., které získaly nejvíce bodů pro naši školu.

Žáci a žákyně v mladši kategorii (6. a 7. třída) předvedli krásné výkony. Děvčata se umístila na 8. místě z 15. Nejlépe si vedla Alice M. ve skoku vysokém, který vyhrála výkonem 138cm. Štafeta děvčat ve složení Ema M., Alice M., Anna T. a Laura P. doběhla na krásném druhém místě. Chlapci byli sice méně úspěšní, ale přesto si zaslouží naši pochvalu.

Všem účastníkům děkuji za jejich výkony a blahopřeji k výsledkům.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2022-2023/pohar-rozhlasu-1023cs.html

Vytvořeno: 16. 5. 2023
Poslední aktualizace: 16. 5. 2023 7:31