Exkurze VIII. třídy v Ideal Standardu s.r.o.

Exkurze VIII. třídy v Ideal Standardu s.r.o. Žáci VIII. třídy absolvovali dne 18. 5. 2023 v rámci předmětu volba povolání exkurzi v nedalekém podniku Ideal Standard s.r.o. Teplice, který se specializuje na výrobu vysoce kvalitní sanitární keramiky expedované převážně do zahraničí.

Žáci měli možnost projít si celým provozem od počátku výroby, až po konečné produkty. Viděli tak, co všechno obnáší výroba umyvadel, toalet a jiných produktů, s nimiž každodenně přicházejí do styku. Rozhodně to není lehká práce a místy se pořádně zapotili nejen zaměstnanci, ale i žáci, když procházeli kolem sušáren a pecí. Během výkladu se žáci dozvěděli mnoho zajímavostí a měli možnost pozorovat, jak pod šikovnýma rukama zaměstnanců vznikají jednotlivé výrobky.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii:

zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2022-2023/ekurze-viii-tr-ideal-standard-sroteplice-1030cs.html

Vytvořeno: 23. 5. 2023
Poslední aktualizace: 23. 5. 2023 17:59