VÝUKA, ŠKOLNÍ JÍDELNA A ŠKOLNÍ DRUŽINA od 12.4.2021

Od 12.4.2021- prezenčně:

I. třída

V. třída

Od 12.4.2021 - distančně:

II. A

II. B

Od 19.4.2021- prezenčně:

II. A

II. B

IV. třída

Od 12.4.2021 - distančně:

I. třída

V. třída

• Prezenční výuka bude probíhat podle běžných rozvrhů tříd. Případné drobné změny vám sdělí třídní učitelky.
  • Po celý den bude zajištěna homogenita třídního kolektivu
  • Distanční výuka bude probíhat prostřednictvím pozvánek v Bakalářích.
  • Hodiny Tv budou probíhat bez „cvičení“, upřednostňován bude pobyt venku, procházky aj.
  • Při hodinách Hv platí i nadále zákaz zpěvu.
  • Výuka může probíhat i ve venkovních prostorách školy.
  • Po celou dobu pobytu ve škole, ŠD a ŠJ mají mít žáci nasazenu ochranu úst a dýchacích cest. Stačí chirurgické roušky.
  • Roušku mohou žáci odložit pouze, pokud budou jíst a pít.
  • I nadále platí povinnost nošení chirurgických roušek na veřejnosti, tj, i při cestě do školy.
  • Zaměstnanci školy nosí respirátory a jsou pravidelně testováni, případně se na ně vztahuje výjimka z testování, pokud budou mít 14 dnů po dokončeném očkování.

VSTUPY DO ŠKOLY

Z důvodu zajištění bezpečnosti a homogenity skupin budou žáci vstupovat do školy v době prezenční výuky v 7.40 (podle běžného rozvrhu) následovně:

TŘÍDA

MÍSTO VSTUPU DO BUDOVY

I.

hlavní vstup do budovy 1. stupně

III.

hlavní vstup do tělocvičny

V.

zadní vstup do tělocvičny (přes hřiště)

II.A

hlavní vstup do budovy 1. stupně

II.B

hlavní vstup do tělocvičny

IV.

zadní vstup do tělocvičny (přes hřiště)

ŠKOLNÍ JÍDELNA OD 12. 4. 2021

• Rodiče prezenčně se vzdělávajících žáků si musí obědy přihlásit na tel. 417 560 001 nejpozději daný den do 7.15 hodin nebo přes účet strávníka do 14.00 hodin předcházejícího pracovního dne (v případě dostatečné výše kreditu).
  • Obědy můžete přihlásit i žákům na distanční výuce. Tito si však své obědy mohou odebírat pouze do jídlonosičů v čase od 13.30 hodin do 14.00 hodin. Strávníci si v tomto případě zazvoní na vstup do kuchyně z ulice Krátká.
  • Roušku mohou strávníci odložit pouze, pokud budou jíst a pít.
  • Stravování bude organizováno se zajištěním homogenity skupiny. Z tohoto důvodu je nutné počítat s mírným zdržením během obědů.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

• ŠD bude v provozu pro přihlášené, prezenčně se vzdělávající žáky I. až IV. třídy od 6.00 – 16.00 hodin. Probíhat bude v homogenních skupinách.
  • Ranní ŠD (od 6.00 hodin) a odpolední ŠD po 15.00 hodině je i nadále zajišťována v budově 1.stupně v ulici Krátká.
  •  Odpolední ŠD do 15.00 hodin (v době prezenční výuky):

I.třída

1. oddělení