Používání vlastních testů k testování svého dítěte

informace pro rodiče

Od 19.4.2021 povoluje ředitelka školy, aby si rodič dítěte přinesl pro testování svého dítěte/žáka některý z testů schválených Ministerstvem zdravotnictví. Je však důležité, aby samotný test proběhl přímo ve škole, nejlépe za asistence rodičů, a to v 7.15 hodin po umožnění vstupu hlavním vchodem do tělocvičny. Zde vám bude zajištěno větší soukromí. Není možné, aby test dělali rodiče dětem doma. Prosíme předem, aby rodiče zkontrolovali, že je tento test v přiloženém seznamu.

Pro hladký průběh testování prosíme o poskytnutí informace, na které ze 44 stran dokumentu Ministerstva zdravotnictví ČR je tento test uveden. Velmi tím pomůžete zrychlení otestování vašeho dítěte.

Dovolujeme si připomenout, že po týdenních zkušenostech s dodanými testy děti uvádí, že testy jsou spíš "šimrací" a děti se jich po předchozím vyvolání paniky v médiích přestaly bát. Krásně je zvládají.

Předem děkujeme.

Mgr. Pavlína Langerová, ředitelka školy

Seznam antigennich testu pro ktere vydalo MZ vyjimku

Vytvořeno: 16. 4. 2021