NOVINKY (5 nejnovějších informací)

27.11.2022

Rozsvěcení vánočního stromu v Proboštově 27. 11. 2022

Fotodokumentace z akce

15.11.2022

Já, občan - projektový den v VIII. tř.

Žáci VIII. třídy se při projektovém dni nazvaném Já, občan tentokrát zaměřili na komunální volby. Děti se rozdělily do skupin a společně vymýšlely název a program politické strany, která usiluje o rozkvět obce Proboštov.

15.11.2022

Nábory středních škol v IX. tř.

Žáci IX. třídy mají letos nelehký úkol, musí se rozhodnout, na které škole budou pokračovat po dokončení ZŠ. Aby byl jejich výběr jednodušší, zveme do školy náboráře z různých středních škol, kteří deváťáky informují o studijních oborech SŠ a podávají dětem bližší informace.

Výchovný koncert - Severočeská filharmonie Teplice

Dne 8. 11. vyrazili žáci 6.-8. ročníku do Teplic na výchovný koncert Severočeské filharmonie, který byl nazván "Jsem Beethoven, vítejte v Teplicích!" Atmosféra byla jedinečná, pořadem nás provázeli Ludwig van Beethoven a Johann Wolfgang von Goethe v podání pražských herců.