NOVINKY (5 nejnovějších informací)

Prales na talíři

V rámci oslav Dne Země, dne 22.04.2024, místo obvyklého dne stráveného v lavicích vyrazila VII. třída do ústecké zoo na úžasný výukový program - "Prales na talíři".

Terezín

Ve čtvrtek 18. dubna se žáci 9. třídy vypravili do Terezína. Pro mnohé z nich to bylo poprvé, co spatřili tento symbol hrůz druhé světové války.

Minifotbal

Dne 4.dubna se v Krupce uskutečnilo okrskové kolo v minifotbalu. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších i starších žáků. Obě družstva podala bojovný výkon a shodně skončila na 3. místě. Děkuji za reprezentaci naší školy.

Den podle Ámose

Jako již tradičně před Velikonočními svátky se na naší škole uskutečnil projektový den, kdy si žáci 9. třídy vyzkoušeli učit své mladší spolužáky. Pro všechny to bylo velice zajímavé. Všichni si to moc užili a získali další zkušenosti.