Prales na talíři

V rámci oslav Dne Země, dne 22.04.2024, místo obvyklého dne stráveného v lavicích vyrazila VII. třída do ústecké zoo na úžasný výukový program - "Prales na talíři".

Detail INFORMACE

ČOV Bystřany - Den Země - VI. tř.

V rámci projektového dne - Den Země - navštívili žáci VI. tř. Čistírnu odpadních vod v Bystřanech. Zde viděli proces čištění vody od přítoku splašků až po vyčištěnou vodu, která se vrací zpět do přírody. Prohlídka byla velmi zajímavá.

Terezín

Ve čtvrtek 18. dubna se žáci 9. třídy vypravili do Terezína. Pro mnohé z nich to bylo poprvé, co spatřili tento symbol hrůz druhé světové války.

Beseda VIII. tř. na IPS ÚP Teplice

Dne 18.4. zavítali žáci VIII. tř. na IPS ÚP v Teplicích. Proběhla zde beseda s pracovnicí úřadu práce, během níž se žáci dozvěděli spoustu užitečných informací a rozšířili si tak znalosti v předmětu volba povolání.

Detail INFORMACE

Projekt ve slohu - společenská hra - VI. tř.

V rámci měsíčního projektu si žáci VI. třídy zahráli na tvůrce nových společenských her. Jejich úkolem bylo nejen vymyslet, ale i kompletně vytvořit novou společenskou hru, u níž nesměla chybět ani pravidla a veškeré náležitosti.