Úplata za ŠD za květen a červen 2020

informace jak s poplatky za ŠD

Výše úplaty za ŠD za měsíc březen platí v plné výši, tedy 100,- Kč. Děti měly na základě platných přihlášek možnost školní družinu do 10.3.2020 navštěvovat. Poplatek neplatí pouze rodiče dětí, které byly již k 1.3.2020 písemnou žádostí rodičů odhlášeny.

Vzhledem k tomu, že provoz školy byl celý měsíc duben přerušen, nebyla z rozhodnutí ředitelky školy úplata za měsíc duben 2020 hrazena. Na základě dalších opatření Ministerstva zdravotnictví ČR nemá být běžný provoz škol a školních družin obnoven ani v měsíci květnu a červnu. Z tohoto důvodu ředitelka školy rozhodla, pokud nedojde novým pokynem k obnovení běžného provozu škol, že úplata za školní družinu nebude hrazena ani za měsíce květen a červen.

Jak jsme již dříve informovali, přeplatky na "školném" budou předmětem vyúčtování na konci měsíce červen.

Vytvořeno: 26. 6. 2020
Poslední aktualizace: 26. 6. 2020 13:25