Schůzky prostřednictvím aplikace Teams

Informace pro rodiče žáků

Od minulého týdne realizujeme několik hodin v týdnu podpůrné vzdělávání formou videokonferencí ve školních účtech Office 365 (část Teams), které byly tento školní rok zřízeny žákům 5. - 9. ročníku. Schůzky probíhají zejména v hlavních předmětech (ČJ, M a AJ). Věnujeme se i třídnickým záležitostem. Prosíme rodiče, aby kontrolovali kalendář svých dětí v Teams, kde by měly být schůzky pro třídu zaznamenané. Jedná se o výklad, konzultace a dovysvětlování probírané látky. Pozvánky na tyto hodiny mají žáci i v Outlooku (školní email s doménou @zsprobostov.cz). V tomto emailu jsou i pozvánky na schůzky pro menší skupiny, kde se mohou vyučující žákům více věnovat. Přístup mnohých žáků je skutečně zodpovědný a příkladný. Přihlašují se na každou svolanou schůzku.

Žáci 5. ročníku dostali více času na seznámení se s prostředím Office 365, ale již se také zapojili.

Žáci nižších ročníků, kteří ještě nemají svůj účet ve školním Office 365, jsou zváni na schůzky prostřednictvím emailů rodičů, ve kterých se nachází odkaz pro přihlášení do schůzky v Teams v uvedeném čase. Moc chválíme přístup rodičů i to, jak svým dětem s technikou pomáhají a sami se zdokonalují.

Vytvořeno: 4. 5. 2020
Poslední aktualizace: 4. 5. 2020 22:00