Možnost realizace občasných vzdělávacích a socializačních aktivit pro žáky II. stupňů ZŠ

INFORMACE MINISTERSTVA ŠKOLSTVÍ

MŠMT prozatím pro II. stupeň uvádí pouze tyto informace:

"Možnost realizace občasných vzdělávacích a socializačních aktivit pro žáky druhých stupňů základních škol, žáků středních a studentů vyšších odborných škol mimo závěrečné ročníky, a to v období od 8. do 30. června 2020. Jedná se o možnost (nabídku) pro školy, přičemž je na konkrétních personálních, materiálních a prostorových podmínkách každé školy, zda této možnosti využije, v jakém rozsahu a jakým způsobem. Nepůjde tedy o fungování v obdobném režimu, jako je tomu u 1. stupňů základních škol, ale spíše o možnost konání konzultací či třídnických hodin. Pokud nebude v personálních a prostorových podmínkách školy toto zajistit, není povinností školy tyto aktivity realizovat. Účast žáků bude dobrovolná. Skupiny max. 15 žáků. "

Zvažujeme možnost realizace třídnických hodin a konzultací dle současných podmínek školy s probíhající výstavbou. Rodiče žáků II. stupně budeme včas informovat. Prosíme o sledování webových stránek.

Mgr. Pavlína Langerová, ředitelka

Vytvořeno: 27. 5. 2020