Přístupové údaje do stravovacího systému, přihlášky a podklady pro platby na účet

V týdnu od 24. 8. 2020 od 12.00 hodin každý den je možné si v ulici Meziškolská 145 (budova ŠD v přízemí) vyzvednout  a odevzdat přihlášky ke stravování, přístupové údaje do stravovacího systému (login a heslo) a podklady pro platby obědů přes účet (variabilní symbol dítěte).

Přístupové údaje a variabilní symbol dítěte zůstávají pro loňské strávníky i nadále v platnosti. Pouze je nutné odevzdat novou přihlášku pro nový školní rok. Ztracené údaje Vám bez problémů na počkání opětovně vytiskneme.

Pracovní doba vedoucí stravování mimo stanovené dny k prodeji stravenek pro rodiče je denně od 12.00. -15.15 hodin. Pokud není v tuto dobu k zastižení v kanceláři, je v kuchyni, zvoňte prosím na zvonek kuchyně z ulice Krátká. Děkuji.

Obědy v první den nemoci se vydávají do jídlonosičů , zvoňte na zvonek  KUCHYŇ ,

vchod z ulice  KRÁTKÁ .

Upozornění pro rodiče platící přes účet. Máme nové číslo účtu: 2401807779/2010