Minifotbal

Dne 4.dubna se v Krupce uskutečnilo okrskové kolo v minifotbalu. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších i starších žáků. Obě družstva podala bojovný výkon a shodně skončila na 3. místě. Děkuji za reprezentaci naší školy.

Den podle Ámose

Jako již tradičně před Velikonočními svátky se na naší škole uskutečnil projektový den, kdy si žáci 9. třídy vyzkoušeli učit své mladší spolužáky. Pro všechny to bylo velice zajímavé. Všichni si to moc užili a získali další zkušenosti.

Městské kolo recitace

Dne 12. a 13.2. se naše škola zúčastnila recitační soutěže pořádané DDM Teplice. Za ZŠ Proboštov recitovalo celkem 7 žáků. Přivezli jsme si dva postupy do okresního kola a jedno krásné čestné uznání. Akce byla vydařená, přestože konkurence byla obrovská.

Vybíjená 4. a 5.ročníku

Dne 13.2.2024 se žáci 4.-5. tříd zúčastnili okrskové soutěže ve vybíjené, která se konala na ZŠ Edisonova.